SWS 48-15 1/48 Ölçek, F-4E Late Phantom II Savaş Uçağı, Plastik Model Kiti (SWS4815)

Marka : SWS
Fiyat : ₺4.641,44(KDV Dahil)
Stok Miktarı : 17
Barkod : 4518992232461

sezon kodu

Ölçek : 1/48 ÖLÇEK

SWS 48-15 1/48 Ölçek, F-4E Late Phantom II Savaş Uçağı, Plastik Model Kiti

Marka: SWS
Stok Kodu: SWS4815
Ölçek: 1/48 (Gerçeğinin 1/48 kez küçültülmüş modelidir)
Tipi: Model kit (birleştirmek ve boyamak gerekir)
Malzeme: Plastik

F-4E Late Phantom II Uçak Maketi İçindekiler

  • Plastik enjeksiyon parçalar
  • Dekal
  • Montaj Kılavuzu
 

Maket Özellikleri

  • Plastik parçalardan oluşmaktadır.
  • Parçaları yerinden çıkarmak için çerçeve makası kullanınız.
  • Parçalardaki çapakları temizlemek için maket bıçağı ve zımpara kullanınız.
  • Parçalar arası oluşacak boşlukları dolgu malzemesi (Putty) ile doldurun ve zımparalayınız.
  • Kutu içinden yapıştırıcı ve boya çıkmamaktadır.
  • İçerisindeki montaj kılavuzu ile gerekli birleştirme işlemlerini yapabilirsiniz.
  • Kılavuzda belirtilen renklerle boyamanız tavsiye edilir.
 

BU ÜRÜNÜ BİTİRMEK İÇİN İHTİYACINIZ OLAN MALZEMELERİ SAYFANIN EN ALTINDA BULABİLİRSİNİZ

 
Hobbytime Yorumu

F-4E Late, F-4D'nin geliştirilmiş bir çeşididir ve uzun burnunda sabit silah olarak M61A1 Vulcan topu bulunan ilk tiptir. İt dalaşı yeteneğini geliştirmek için hareketli çıta kanatları yerleştirildi. Bu, görünümde büyük bir fark yaratır. Silahın namlusuna silah gazı difüzörü eklendi. Bu kit, TISEO sistemlerini, AN/ARN-101 antenlerini ve diğer küçük ayrıntıları bile yeniden üretir. Lütfen SWS F4 serisine göz atın!
SWS F4 serisini toplamanın keyfi. SWS F4 uzun burunlu 7 versiyon; E Erken/Geç, EJ/EJ Kai, F/F ICE, G.
Uzun burun tipi, uzun, ince bir buruna ve Vulkan top kaplamasına sahiptir, bu da onun kısa burun tipinden çok farklı görünmesini sağlar. Tıpkı kısa burun kitimiz gibi, bu kitin güzel dış şekli, hassas tasarımı ve montaj kolaylığı ile gurur duyuyoruz. Daha da yüksek bir kalite için, SWS geliştirme ekibi gerçek uçağı kapsamlı bir şekilde araştırdı.
Temmuz 1988'de 131 TFW komutanının “Missouri ANG” uçağında Phantom'un 30. yıldönümünü kutlamak için özel boya şemaları uyarlandı. Gövdenin sol tarafında "30 Yıllık Muhteşem Phantomlar" ve Hill Gray I ile benzersiz bir gri kamuflaj var. ve II.

Vulkan topuyla donatılmış ilk F4
F-4E Late, burnun alt tarafında altı namlulu 20 mm Vulcan topu M61A1 ve ASG-26 silah dürbünü ile donatılmıştır. Makineli tüfek ateşlemesi sırasında ısı ve titreşimi önlemek için besleme sistemi yeniden tasarlandı. FCS'nin yerini kompakt, titreşime dayanıklı AN/APQ-120 aldı. Katı hal ve tüm FCS'nin tek bir sistemde birleştirilmesiyle dar burunda saklanabilir. SWS kitinde, Vulcan top namlusunun patlama difüzörünü Blok 45'ten sonra yeniden üretmeyi seçebilirsiniz.
Not; kaporta şekli basit görünebilir ancak kübik yüzeylerden oluşur.
Gelişmiş hava muharebe performansı için “Kanatlar”.
Ana kanatlar gelişim dönemine bağlı olarak değişiklik gösterebilir. J modeline benzer şekilde, F-4E Early, sabit iç hücum kenar kanatlarına sahip sert kanadı kullandı. Daha sonraki F-4E modellerinde, hava muharebe yeteneklerini geliştirmek için hücum kenar kanatları esnek çıtalarla değiştirildi. Ayrıca daha sonraki modellerin bazılarında TISEO sol ana kanadın hücum kenarına yerleştirildi. J modeline benzer şekilde F-4E'nin stabilizatörü hücum kenar yuvası olarak değiştirildi ve bazı uçaklarda stabilizatörün üst ve alt yüzeylerine ok şeklinde takviye plakası yerleştirildi. Uzun burunlu tipteki tüm modellerde SWS kitleri ile değişiklikleri daha da deneyimleyebilirsiniz.

 

SWS Model Hakkında

Zoukei-Mura (kelimenin tam anlamıyla "Heykel Köyü") 1992 yılında VOLKS Inc. Grubunun heykel bölümü olarak kuruldu. Akihiro Enku'nun liderliğinde, Japonya'nın dört bir yanından çok yetenekli ve deneyimli heykeltıraşlar Kyoto'da toplandı. Zoukei-Mura stüdyosu, hem orijinal VOLKS Inc. çalışmalarının ana modellerini şekillendirmekten hem de film, TV, anime ve daha fazlasından popüler karakterlerin üç boyutlu sanat eserlerini yaratmaktan sorumludur. Zoukei-Mura'nın yarattığı eserler, teknik becerileri ve yüksek ifade düzeyi nedeniyle özel olarak saygı görüyor ve dünya çapındaki koleksiyonerler tarafından değer görüyor. Zoukei-Mura aynı zamanda 2020'de 10. yıldönümünü kutlayan Super Wing Serisi (SWS) plastik uçak model kitlerinin de arkasındadır. SWS kitleri dünya çapında ölçekli modelciler tarafından büyük beğeni topluyor ve benzersiz ve özel değerleri nedeniyle değer veriliyor.

Maket Yapım Kılavuzu
Ölçek
1/48 ÖLÇEK
STOK DURUMU
YENI
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR