Herpa 097178 1/87 Ölçek, Magirus Damperli İtfaiye Kamyonu, Sergilemeye Hazır Model Araç (HP097178)

Marka : HERPA
Fiyat : ₺864,72(KDV Dahil)
Stok Miktarı : 1
Barkod : 6924007475057

sezon kodu

Ölçek : 1/87 ÖLÇEK

 

Herpa 097178 1/87 Ölçek Magirus Damperli İtfaiye Kamyonu, Sergilemeye Hazır Model Araç

Marka: Herpa
Stok Kodu: HP097178
Ölçek: 1/87
Tipi: Sergilemeye Hazır Model
Malzeme: Plastik

 

İçindekiler

  • 1 Adet 1/87 Magirus Damperli İtfaiye Kamyonu plastik modeli
 

Model Özellikleri

  • Herpa firması tarafından orijinal arabanın 1/87 ölçekli modelidir.
  • Şasesi plastik alaşımdan imal edilerek gerçeklik hissi üst seviyededir.
  • Araç tasarım ve imalat aşamasında orijinaline sadık kalınarak çalışılmıştır.
  • Modelin iç detayları ince ayrıntılara kadar işlenmiştir.
  • Aracın her ayrıntısında bulunan detaylar en yakın gerçekçilik hissini vermektedir.
 

BU ÜRÜNÜ BİTİRMEK İÇİN İHTİYACINIZ OLAN MALZEMELERİ SAYFANIN EN ALTINDA BULABİLİRSİNİZ

 
Hobbytime Yorumu

Temel seri ilavesi Herpa serisindeki temel ürün yelpazesi bir kez daha kalıcı olarak mevcut olacak beş modelle tamamlanacak. Sedan olarak klasik Opel Rekord E'ye ek olarak, ADAC Road Patrol'den bir VW Bus T3 ve THW'den bir Ford Galaxy, otomobil ve küçük kamyonet yelpazesini zenginleştirecek. İtfaiye sektöründe bir Iveco Magirus kurtarma aracı RW2 ortaya çıkacak, ayrıca kamyon sektöründe Magirus kamyonunun nadir üretilen bir çeşidi olan Iveco UNIC, beton karıştırıcı çekici-römork olarak karşımıza çıkacak.
Bu model gerçek arabanın 87 oranına küçültülmüş halidir. Koleksiyoncular tarafından kullanılmaktadır. 87 Ölçek araçların ortalama uzunluğu 4 cm.'dir. Herpa model arabalar, gerçek araçların küçük ölçekli versiyonlarıdır. Koleksiyoncular için ideal olan bu araba modelleri, 1:87 ölçekli olarak üretilir ve farklı markaların ve modellerin miniatur versiyonlarını içerir. Herpa miniaturmodelle tarafından üretilen bu araba modellerini keşfedin ve koleksiyonunuzu genişletin. Diğer Herpa model araçları buradan görebilirsiniz.

 

Herpa Hakkında

Herpa, 1949 yılında Almanya'nın Bavyera bölgesindeki Fürth şehrinde kurulan bir oyuncak üreticisiydi. Başlangıçta, şirket özellikle metal oyuncak arabalar ve uçaklar üretiyordu. Ancak zamanla, şirket ölçekli model arabaların üretimine odaklandı ve özellikle 1:87 ölçekli model araba üretiminde uzmanlaştı.
Günümüzde Herpa Miniaturmodelle GmbH olarak bilinen şirket, hala Almanya'nın Bavyera bölgesindeki Dietenhofen'de bulunmaktadır. Şirket, model araba üretimi alanında dünya çapında tanınmaktadır ve koleksiyoncular ve model yapım meraklıları için geniş bir ürün yelpazesi sunmaktadır. Herpa ayrıca, diğer sektörlere ölçekli modeller de üretmektedir, örneğin uçak, tren ve kamyon gibi taşımacılık araçları da dahil olmak üzere.

Ölçek
1/87 ÖLÇEK
STOK DURUMU
DIGERLERI
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR