Futaba EBB1163 Sensor SBS-02A E-TOP, Altitude (FTREBB1163)

Marka : FUTABA
Fiyat : ₺1.096,20(KDV Dahil)
Stok Miktarı : 5
Barkod : 4513886308123
Ölçek :

 

Futaba EBB1163 Sensor SBS-02A E-TOP, Altitude

Marka: FUTABA
Stok Kodu: FTREBB1163
Tipi: Sensör

 

Sensör Kutu İçeriği

  • 1 adet Futaba SBS-02A E-TOP Sensör
 

Sensör Özellikleri

  • KULLANIM: Vario ölçüm cihazı ile atmosferik basınçtan yükseklik sensörü.
  • YÜKSEKLİK: Yaklaşık -700 m ~ 5.500 m
  • VARIO METRE: Yaklaşık -150 m/s ~ +150 m/s
  • UZUNLUK: 175 mm
  • AĞIRLIK: 2,6 gr
  • GERİLİM: DC 3,7 ~ 7,4V
 

BU ÜRÜNÜ BİTİRMEK İÇİN İHTİYACINIZ OLAN MALZEMELERİ SAYFANIN EN ALTINDA BULABİLİRSİNİZ

 
Hobbytime Yorumu

Futaba SBS-02A, atmosferik yükseklik veya irtifayı ölçmek için kullanılan bir sensördür. Genellikle model uçaklar, dronlar veya benzeri radyo kontrollü cihazlarda yükseklik bilgisini elde etmek için tercih edilir.
Bu sensör, cihazın yüksekliğini ölçmek için kullanılır ve genellikle barometrik basınç ölçümüne dayanır. Atmosferik basınçtaki değişiklikleri algılayarak, cihazın yüksekliğini belirler. Sensör, genellikle uçuş sırasında cihazın bulunduğu irtifayı veya yüksekliği gerçek zamanlı olarak kullanıcıya sunar.
Bu tür sensörler, özellikle dronlar veya model uçaklar gibi havadan kontrol edilen cihazlarda yükseklik kontrolü için önemlidir. Uçuş sırasında, cihazın ne kadar yükseklikte olduğunu bilmek, güvenli uçuş ve belirli operasyonel hedeflere ulaşmak için gereklidir.

Futaba Hakkında

Futaba Corporation , 1948 yılında Japonya'da alıcı vakum tüplerinin üreticisi ve satıcısı olarak kuruldu. Vakum tüpü teknolojisini kullanan Futaba, vakumlu floresan ekranlar üretmeye başladı. 1962'de Futaba, radyo kontrol ekipmanlarının yanı sıra pres kalıbı seti bileşenleri üretmeye başladı ve şirketin birincil bölümlerinden ikisi olarak kalanları kurdu. Bunu, kalıp temel bileşenlerinin geliştirilmesi ve Futaba'nın ana ürün yelpazesini tamamlamak için daha yakın zamanda VFD modüllerinin eklenmesi izledi. Şirketin Amerika merkezli şubemiz Futaba Corporation of America (FCA), aynı teknolojileri desteklemektedir ve Elektronik Üretim Hizmetlerinin lider sağlayıcısıdır. (EMS), kutu yapımını, testini ve mühendislik tasarımını tamamlamak için PCB Tertibatı dahil.

Kılavuz
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR