Futaba EBB1138 Sensor SBS-01 RB E-TOP, Rotation brushless motor (FTREBB1138)

Marka : FUTABA
Fiyat : ₺950,04(KDV Dahil)
Stok Miktarı : 5
Barkod : 4513886307904
Ölçek :


Futaba EBB1138 Sensor SBS-01 RB E-TOP, Rotation brushless motor

Marka: FUTABA
Stok Kodu: FTREBB1138
Tipi: Sensör


Sensör Kutu İçeriği

  • 1 adet Futaba SBS-01 RB E-TOP Sensör

Sensör Özellikleri

  • KULLANIM: Fırçasız motorun RPM'sini vericide görüntüleyin.
  • ARALIK: 360 ~ 300.000 RPM
  • UZUNLUK: 475 mm - 18,7 inç
  • AĞIRLIK: 3,8 g - 0,134 ons
  • GERİLİM: DC 3,7 ~ 7,4V

BU ÜRÜNÜ BİTİRMEK İÇİN İHTİYACINIZ OLAN MALZEMELERİ SAYFANIN EN ALTINDA BULABİLİRSİNİZ


Hobbytime Yorumu

Futaba SBS-01RB, fırçasız motorların (brushless motor) dönüş hızını ölçmek için kullanılan bir sensördür. Genellikle model uçaklar, dronlar ve benzeri radyo kontrollü cihazlarda fırçasız motorların hızını izlemek ve ölçmek için tercih edilir. Bu sensör, fırçasız motorların dönüş hızını algılamak ve ölçmek için tasarlanmıştır. Fırçasız motorlar, tipik olarak içlerindeki sensörler sayesinde belirli bir konumda rotorun dönüş hızını belirler. SBS-01RB sensörü de bu bilgileri kullanarak motorun dönüş hızını ölçer ve kullanıcıya gerçek zamanlı olarak bu verileri sunar.

Bu sensör, motor performansının izlenmesi, hız kontrolü ve uygulama için gerekli olan dönüş hızı bilgisinin elde edilmesi gibi amaçlarla kullanılabilir. Böylece, kullanıcılar motorun ne kadar hızlı döndüğünü, belirli hız aralıklarında performansını izleyebilir ve gerektiğinde ayarlamalar yapabilir.

Futaba Hakkında

Futaba Corporation , 1948 yılında Japonya'da alıcı vakum tüplerinin üreticisi ve satıcısı olarak kuruldu. Vakum tüpü teknolojisini kullanan Futaba, vakumlu floresan ekranlar üretmeye başladı. 1962'de Futaba, radyo kontrol ekipmanlarının yanı sıra pres kalıbı seti bileşenleri üretmeye başladı ve şirketin birincil bölümlerinden ikisi olarak kalanları kurdu. Bunu, kalıp temel bileşenlerinin geliştirilmesi ve Futaba'nın ana ürün yelpazesini tamamlamak için daha yakın zamanda VFD modüllerinin eklenmesi izledi. Şirketin Amerika merkezli şubemiz Futaba Corporation of America (FCA), aynı teknolojileri desteklemektedir ve Elektronik Üretim Hizmetlerinin lider sağlayıcısıdır. (EMS), kutu yapımını, testini ve mühendislik tasarımını tamamlamak için PCB Tertibatı dahil.

Kılavuz
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR