0 850 303 08 40
Buradasınız :

Ödeme ve Teslimat

 Siparişleriniz, banka onayı alındıktan sonra 3 iş günü (Pazartesi-Cuma) içerisinde kargoya teslim edilir. Teslimat adresinin ANKARA'ya uzaklığına göre de kargo şirketi 1-3 gün içerisinde siparişinizi size ulaştıracaktır.Resmi tatil günleri ve doğal afet gibi sebebler bu süreyi uzatabilir. Kargo firmasında yaşanabilecek teknik sorunlar (kaza vs.) yüzünden gerçekleşebilecek gecikmeler HobbyTime sorumluluğunda değildir. 
Özel ve Ön siparişlerin teslim süreleri geliş zamanına göre farklılık göstermektedir. Bu tür ürünlerin teslimat bilgileri ve süreleri ürün sayfalarında belirtilmiştir.
Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır.
Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz kargo şirketleri tarafından adresinize teslim edilecektir.
Satın aldığınız ürünler bir teyit e-posta'sı ile tarafınıza bildirilecektir. Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin stokta mevcut olmaması durumunda konu ile ilgili bir e-posta size yollanacak ve ürünün ilk stoklara gireceği tarih tarafınıza bildirilecektir.
www.hobbytime.com.tr bir on-line alışveriş sitesidir. Aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkanı tanır. Enderde olsa tüketicinin aynı ürünü alması söz konusudur ve ürün stoklarda tükenmektedir bu durumda ikame ürün trafınıza mail veya telefon aracılığı ile tavsiye edilir.İkame ürünü tercih etmeniz durumunda talebinize doğrultusunda ürün bedeli hobbytime bünyesindeki carinizde tutulabilir veya direk tarafınıza iade edilebilir.